Jastarnia jest miejscem, gdzie na szczególną uwagę zasługuje molo. Liczy ono trzysta dwadzieścia metrów i od lat stanowi atrakcję. Molo jest doskonałym punktem widokowym na Zatokę Pucką. Ciekawym miejscem jest również port morski. Jest on zlokalizowany w Mierzei Helskiej. Port ten został podzielony na dwie części. Jedną z nich jest część zachodnia, gdzie znajdują się kutry i łodzie. Natomiast w części wschodniej znajdziemy ośrodek żeglarstwa. Port ten został wybudowany w XX wieku i zmodernizowany. Turyści mogą skorzystać z rejsów tramwajem wodnym do Gdyni lub z rejsów po zatoce.

Jastarnia jako miejsce noclegu i wypoczynku nikogo nie rozczaruje. Znajdziemy tu wiele miejsc, które warto zobaczyć. Również baza noclegowa jest na bardzo wysokim poziomie, dlatego każdy będzie w stanie wybrać odpowiednie dla siebie miejsce do spania.

Zostając na dłużej w Jastarni warto skorzystać z oferty noclegowej obiektu Villa Verde. Obiekt ten został zlokalizowany w tej miejscowości przy ulicy Sychty 8a. Villa Verde posiada w swojej ofercie trzydzieści trzy miejsca noclegowe. Obiekt ten proponuje nam dwanaście pokoi dwuosobowych oraz trzy pokoje trzyosobowe. Cena za pobyt w każdym z oferowanych przez willę pokoi wynosi od pięćdziesięciu do stu złotych od osoby. Warto wiedzieć, że proponowane pokoje wyposażone są w eleganckie łazienki. Ponadto w pokojach znajdziemy między innymi: bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizję satelitarną, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, naczynia oraz sprzęt plażowy. Większość pokoi posiada także balkony z pięknym widokiem, a niektóre pokoje oferują nam widok na zatokę. Doba pobytowa w oferowanym obiekcie rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy się o godzinie 11:00 w ostatnim dniu pobytu. Villa Verde oferuje swoim gościom parking, na którym mogą spokojnie pozostawić samochód bez obaw, że ulegnie uszkodzeniom. Na terenie, na którym został usytuowany obiekt znajduje się ogród. Ponadto istnieje możliwość zorganizowania grilla na terenie willi. Z myślą o najmłodszych został przygotowany przepiękny plac zabaw, który zachwyci każdego malucha. Ogromnym atutem tego obiektu jest jego położenie w cichej i spokojnej okolicy.