Urlop nad polskim morzem nie może być nudny, szczególnie we Władysławowie. W tej przyciągającej turystów miejscowości można skorzystać z wielu atrakcji, które urozmaicą czas całej rodzinie. Władze miasteczka są przyzwyczajone do przyjmowania dużej ilości turystów i z roku na rok coraz lepiej przygotowują się do zapewnienia wszystkim ogromnej ilości rozrywek, dobrego dostępu do bazy gastronomicznej i możliwości znalezienia komfortowego noclegu. Władysławowo zaprasza każdego – zobacz tutaj co między innymi może Ci zaoferować.

Port rybacki
Oprócz kutrów rybackich, można w porcie oglądać statki i żaglowce, które regularnie odwiedzają miasteczko, między innymi w celu uzupełnienia zapasów benzyny, jedzenia i wody. Port jest miejscem wypadowym dla rejsów po Bałtyku. Turyści mogą pływać na kutrach oraz na wybranych statkach. Dla osób chcących spróbować swoich sił w wędkarstwie morskim przez cały rok organizowane są połowy dorsza. Rejsy trwają około 8-9 godzin.

Morskie sporty
Dla fanów adrenaliny przeznaczone są skutery wodne. Można je wypożyczyć w kilku miejscach. Ceny zależą od długości wypożyczenia skutera. Zaczynają się od kwoty ok. 40 zł za 15 minut. Szybka jazda po wodzie, to coś, co z pewnością urozmaici letni wypoczynek. Dla osób, które nie lubią skuterów, istnieje alternatywa w postaci pływania na tzw. bananie. Taka zabawa kosztuje 20-30 zł. Wybierając pływanie bananem trzeba liczyć się z upadkiem do wody przy dość sporej prędkości. Zabawa jest jednak w pełni bezpieczna i dostarcza naprawdę wielu emocji. Takie przyjemności dostępne są praktycznie przez cały dzień, ponieważ właściciele skuterów i bananów nocują na plaży. Swoją drogą wybrałeś kiedyś taki nocleg? Władysławowo, plaża nocą po całym dniu sportowych wrażeń, wschód słońca? Coś pięknego.

Kitesurfing
Jeśli jesteś fanem windsurfingu, to kitesurfing na pewno też Ci się spodoba. Jeśli jeszcze nie próbowałeś żadnego z tych sportów, to nie trać czasu. We Władysławowie można zapisać się do szkółki kitesurfingu. Średnia długość kursu to około 24 godziny. Kurs prowadzony jest przez kilka dni. Jego koszt to około 800 zł, zależy od szkoły. Kitesurfing to sport ekstremalny, dostarcza dużej dawki adrenaliny i nie pozwala na nudę.

To tylko niektóre atrakcje, a jest ich naprawdę dużo. Piękna plaża, duży i tętniący życiem port rybacki, zajęcia dla dzieci, dla sportowców, dziesiątki restauracji i komfortowe noclegi. Władysławowo gwarantuje to wszystko przez cały sezon.